IMG 1965

Wygrana z Legionovią. W sobotę z rezerwami Jagiellonii

obrazek uniwersalny artykulW meczu XXI kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi pokonała na wyjeździe Legionovię Legionowo 3-2.
W spotkaniu z Legionovią W Pilicy nie mogli zagrać z różnych powodów Jakub Zborowski, Aleksander Stawiarz i Oskar Wojtysiak. W bramce Bartosza Ziółko zastąpił Michał Jerke.
Pierwsza połowa fatalnie zaczęła się dla podopiecznych trenera Marcina Sikorskiego. Już w 2 minucie po błędzie naszej defensywy w dobrej okazji znalazł się Górski i precyzyjnym lobem pokonał Michała Jerke. W 11 minucie było już 0-2. Po raz kolejny Górski okazał się katem dla naszej defensywy i zdobył drugą bramkę dla gospodarzy. Szybko jednak nasz zespół odpowiedział, bo już w 20 minucie. Najpierw na bramkę gospodarzy uderzał Kacper Koterwas, a bramkarz sparował futbolówkę na słupek, a następnie dobił futbolówkę Adrian Kazimierczak zdobywając tym samym kontaktową bramkę. Mimo dobrych okazji z obydwu stron więcej bramek w pierwszej połowie już nie padło.

Czytaj więcej...

Remis z Wikielcem. W sobotę z Legionovią

obrazek uniwersalny artykulW meczu XX kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi zremisowała na własnym stadionie z Gks Wikielec 1-1.
W spotkaniu z Wikielcem z różnych powodów (kartki, kontuzje) nie mogli zagrać Bartłomiej Michalski oraz Jakub Zborowski.
Pierwsza połowa była dość wyrównana i tak naprawdę poza pierwszymi 15 minutami w których to goście mieli najlepszą okazję do wyjścia na prowadzenie później obydwa zespoły grały bardzo zachowawczo i ten mecz dość długo był zamknięty dla klarownych sytuacji do zdobycia gola. Do przerwy nie padły bramki.

Porażka z Victorią. W sobotę z Wikielcem

obrazek uniwersalny artykulW meczu XIX kolejki o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na własnym stadionie z Victorią Sulejówek 1-3.
W spotkaniu z Victorią z różnych powodów (kartki, kontuzje) nie mogli zagrać Patryk Walasek, Kacper Kacprzycki oraz Bartłomiej Michalski.
Pierwsza połowa zaczęła się od wymiany ciosów z obydwu stron. Najpierw goście mogli objąć prowadzenie, a za chwilę nasz zespół mógł prowadzić, ale zabrakło minimalnie do szczęścia z obydwu stron. Na bramki jednak trzeba było czekać do końca tej części gry. W 41 minucie prawą stroną popędził Bartek Nowak, który zagrał w pole karne do Adriana Kazimierczaka, a ten precyzyjnym strzałem po ziemi wyprowadził Pilicę na prowadzenie. Niestety w 44 minucie goście wyrównali. W pole karne piłkę otrzymał Wilanowski, piłka odbiła się jeszcze o jednego z naszych obrońców i wpadła do siatki.

Remis z Wartą. W środę z Victorią

obrazek uniwersalny artykulW meczu XVIII kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi zremisowała na wyjeździe z Wartą Sieradz 1-1.
W spotkaniu z Wartą nie mógł zagrać Bartłomiej Michalski. Od pierwszych minut w oficjalnym meczu zadebiutowali z Pilicy Kacper Koterwas oraz Bartłomiej Nowak.
Pierwsza połowa zaczęła się lepiej dla gospodarzy. W 18 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym najwyżej wyskoczył Adamiak i głową skierował piłkę do siatki Pilicy. Na szczęście w 22 minucie był już remis. Tym razem to Pilica miała rzut rożny i w polu karnym faulowany był Kacper Kacprzycki i sędzia podyktował rzut karnym dla Pilicy. Pewnym wykonawcą okazał się Adrian Kazimierczak. W końcówce pierwszej połowy w 41 minucie arbiter główny ukarał Kacpra Kacprzyckiego czerwoną kartką za faul przed polem karnym i nasz zespół od tego momentu grał w osłabieniu.