Porażka z liderem. Kończymy sezon w Łomży

obrazek uniwersalny artykulW meczu XXXIII kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na własnym stadionie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 2-3.
W spotkaniu z Pogonią nie mogli zagrać Filip Kapela oraz Bartłomiej Nowak.
Pierwsza połowa nie była porywającym widowiskiem z obydwu stron. Goście przyjechali do Białobrzegów w mocno rezerwowym składzie, pewnie dlatego dość długo rywalizowaliśmy z rywalem jak równy z równym. Goście objęli prowadzenie w 22 minucie, a autorem bramki był Lis. Do przerwy więcej goli nie padło.
Druga połowa była zdecydowanie bardziej ciekawsza i obfitowała w znacznie więcej sytuacji bramkowych. W 56 minucie na 2-0 gola zdobył ponownie Lis, a w 68 minucie rezerwowy Zinkevych zdobył trzeciego gola. Natomiast nasz zespół do końca walczył o honorowe trafienie i nawet dwa gole udało się zdobyć w samej końcówce. Najpierw w 89 minucie Adrian Kazimierczak zdobył kontaktową bramkę, a następnie w 90 minucie Jan Głowacki ładnym uderzeniem zmniejszył rozmiary porażki.
Warto podkreślić debiut w pierwszym zespole naszego wychowanka Michała Dziewickiego.
W ostatnim meczu sezonu Pilica zagra na wyjeździe z Łks Łomża. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 8 czerwca o godzinie 17.