Remis z Pogonią. W sobotę z Legią CLJ

obrazek uniwersalny artykulW kolejnym test-meczu rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy jesiennej 2021/2022 Pilica Białobrzegi zremisowała z III-ligową Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1-1.
Mecz rozegrano w Białobrzegach.
Pierwsza połowa była dość wyrównana z minimalną przewagą gości z której jednak tak naprawdę niewiele wynikało. Tak naprawdę klarownych sytuacji z obydwu stron praktycznie w tej części nie było.
Druga połowa w której to w obydwu zespołach była mnóstwo zmian przyniosła zdecydowanie więcej ożywienia. Na prowadzenie nasz zespół wyprowadził pięknym strzałem z rzutu wolnego zawodnik testowany z Ukrainy. Kiedy wydawało się, że wynik ten utrzyma się do samego końca meczu goście w samej końcówce doprowadzili do wyrównania i spotkanie zakończyło się remisem.
W naszym zespole podobnie jak w Pogoni testowano całą rzeszę zawodników pod kątem gry na III-ligowych boiskach. Decyzje co prawda jeszcze nie zapadły, ale blisko gry w Pilicy jest kilku zawodników.
- Z zawodników testowanych tak naprawdę oprócz pozyskanego wcześniej Konrada Rudnickiego widziałbym w swoim zespole czterech, pięciu zawodników, którzy byli testowani. Jednak dopóki nie podpiszemy z nimi umowy nie będziemy podawać ich nazwisk – powiedział trener Marcin Sikorski.
W sobotę 23 lipca Pilica zagra kolejny sparing. Tym razem w Książenicach (Legia Trening Center) zmierzy się z juniorami Legii Warszawa występującym z Centralnej Lidze Juniorów. Początek meczu o godzinie 12.

Pilica Białobrzegi – Pogoń Grodzisk Maz. 1-1 (0-0)
Bramka dla Pilicy: testowany zawodnik z Ukrainy