Wygrana z Granatem. W sobotę ze Świtem

obrazek uniwersalny artykulW kolejnym-test meczu rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy jesiennej 2020/2021 Pilica Białobrzegi pokonała IV-ligowy Granat Skarżysko 3-1.
Mecz rozegrano na sztucznej nawierzchni w Białobrzegach.
Pierwsza połowa, a właściwie cały mecz toczony był pod dyktando podopiecznych trenera Tomasza Grzywny. Jednak to goście po kontrataku i sytuacji sam na sam objęli prowadzenie za sprawą Gurskiego. Jeszcze przed przerwą po zagraniu Konrada Paterka wyrównał Damian Winiarski.
Druga połowa mimo sporej ilości zmian w obydwu zespołach wyglądała bardzo podobnie z tą zmianą, że to tylko Pilica zdobywała bramki. Na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Marcin Bykowski, który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym, natomiast wynik meczu ustalił Damian Król. Warto dodać, że obaj zawodnicy są wychowankami naszego klubu.
Kolejne i zarazem ostatnie spotkanie przed ligą Pilica rozegra w sobotę 31 lipca o godzinie 12 na własnym boisku. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie ligowy rywal – Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Pilica Białobrzegi – Granat Skarżysko 3-1 (1-1)
Bramki: Winiarski, Bykowski, Król - Gurski