Remis w Karczewie. W sobotę z Oskarem.

obrazek uniwersalny artykul

W spotkaniu XII kolejki o mistrzostwo IV ligi Pilica Białobrzegi zremisowała na wyjeździe z Mazurem Karczew 0-0.

Pierwsza połowa toczyła się z delikatną przewagą naszego zespołu. Dobre okazje do zdobycia gola mieli Marcin Bykowski i Kamil Hernik.

Jednak najlepszą okazję miał ten drugi zawodnik, który w 38 minucie w sytuacji sam na sam z golkiperem gospodarzy przegrał pojedynek. Mazur tak naprawdę poważnie nie zagroził bramce strzeżonej przez Sebastiana Przyrowskiego.

Druga połowa toczyła się w fatalnych warunkach atmosferycznych. Jednak ta część należała do gospodarzy, którzy najlepszą okazję do wyjście na prowadzenie mieli w 75 minucie kiedy to po strzale Gałązki piłka trafiła w słupek. Zarówno jeden jak i drugi zespół walczył o zwycięstwo jednak wynik do końca nie uległ zmianie i spotkanie zakończyło się bezrmakowym remisem.

W kolejnym meczu Pilica zmierzy się na własnym stadionie z Oskarem Przysucha. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 28 października o godzinie 13.

Mazur Karczew – Pilica Białobrzegi 0-0

Pilica: Przyrowski – Kacperkiewicz, Białecki, Jaworski, Janowski, Paterek (64 Majdaszewski), Hernik, Rawski (64 Witak), Strus (78 Śliwiński), Skałbania, Bykowski