Pucharowa wygrana w Zwoleniu

obrazek uniwersalny artykulW meczu ćwierćfinałowym rozgrywanym w ramach rozgrywek Mirax Pucharu Polski Pilica Białobrzegi pokonała na wyjeździe Zwoleniankę Zwoleń 2-0.
Pierwsza połowa nie była porywającym widowiskiem w wykonaniu obydwu zespołów. Gospodarze nastawili się głównie na grę z kontry i dobrze bronili dostępu do swojej bramki. Nasz zespół tak naprawdę nie miał zbyt wielu klarownych okazji do zdobycia gola w tej części spotkania.
Druga połowa wyglądała dość podobnie, naszemu zespołowi dość długo nie udawało się sforsować dobrze grającej obronie gospodarzy, a sytuacja ta zmieniła się dopiero w 75 minucie spotkania. Po dośrodkowaniu w pole karne dobrą okazję na bramkę zamienił Piotr Skałbania. Natomiast już w doliczonym czasie gry wynik tego spotkania ustalił Maciek Kencel.
Cieszy kolejna wygrana w Mirax Pucharze Polski i awans do półfinały tych rozgrywek w którym zmierzymy się z Gryfią Mirów. Mecz rozegrany zostanie na wyjeździe 9 października (środa) o godzinie 15.30.

Zwolenianka Zwoleń – Pilica Białobrzegi 0-2 (0-0)
Bramki: Skałbania 75, Kencel 90+3.
Pilica: Brożyna – Kencel, Michalski, Jaworski, Rawski (52 Zawadzki), Klinicki, Kacperkiewicz, Bykowski (74 Król), Szczodry (52 Kucharczyk), Stanisławski, Skałbania