Wygrana z Granatem. W sobotę z Huraganem

obrazek uniwersalny artykulW kolejnym meczu sparingowym rozgrywanym na stadionie w Białobrzegach Pilica Białobrzegi pokonała Granat Skarżysko-Kamienna 2-1.
Mecz generalnie nie był porywającym widowiskiem z obydwu stron. Widać było, że obydwa zespoły są po ciężkim treningach i nie było świeżości i płynności w grze.
Pierwsza połowa to przewaga Pilicy, która w 18 minucie udokumentowana została bramką. Po zagraniu z prawej strony boiska piłki przez Konrada Paterka piłkę do siatki skierował Piotr Skałbania. Goście w 32 minucie doprowadzili do wyrównania po strzale z rzutu wolnego z ok. 30 metrów. Tuż przed końcem pierwszej połowy po indywidualnej akcji Michał Kucharczyk jak się okazało zdobył zwycięską bramkę.
W drugiej połowie mimo przewagi naszego zespołu więcej bramek nie padło.
W Pilicy po raz kolejni testowani byli Pieniążek (Laura), Staros (Ks Konstancin), Bykowski, Kacperkiewicz (Promna), Szczodry (Radomiak II), Klinicki (Polonia W.) oraz Chrobak (Perła).
Póki co decyzje odnośnie ich przydatności jeszcze nie zapadły. Wszystko będzie wiadomo po kolejnym meczu sparingowym z Huraganem Wołomin.
W tym meczu odpoczywali Bartek Zawadzki oraz Rafał Białecki.
Spotkanie rozegrane zostanie w Białobrzegach w sobotę 27 lipca o godzinie 11.30.

Pilica Białobrzegi - Granat Skarżysko-Kamienna 2:1 (2:1)
Bramki: Skałbania 18, Kucharczyk 41 - 32
Pilica: Pieniążek - Klinicki, Jaworski, Kacperkiewicz, Kencel, Szczodry, Rawski, Michalski, Kucharczyk, Paterek, Skałbania oraz Sapała (bramkarz), Chrobak, Stróżka, Staros, Stanisławski, Bykowski, Sadzik