Porażka z Oskarem. W środę do Jazgarzewa

oskar2019W meczu XXIV kolejki o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi przegrała na własnym stadionie z Oskarem Przysucha 0-1.
W meczu z Oskarem od zagrali Adrian Karasek oraz Piotr Skałbania, a tym razem na ławce usiedli Damian Stanisławski i Mateusz Jaworski.
Przed przerwą dobrą okazję dla Pilicy miał Michał Kucharczyk, a w 31 minucie z rzutu wolnego minimalnie spudłowali gracze z Przysuchy. W 42 minucie bliski szczęścia był Sapieja, bo Oskar mógł zdobyć gola do szatni.
Lepiej drugą połowę zaczęli miejscowi. Po błędzie defensywy w 62 minucie kontrę wyprowadził Bartosz Zawadzki, podał do Kucharczyk i ten uderzył w róg bramki, ale świetną interwencją popisał się Bochniewski.
W 73 minucie mogło być 0:1 dla Oskara. Po szybkiej kontrze Kołtunowicz zbyt długo zwlekał z podaniem do kolegi i jego zagranie zablokował Rafał Białecki.
W 83 minucie Bartek Zawadzki huknął z 25 metrów i Bochniewski ponownie zdołał końcami palców wybić piłkę na rzut rożny. Pilica w końcówce przycisnęła, ale w 89 minucie straciła gola. Prostopadłe podanie za obrońców dostał Tomasz Janiszewski i w sytuacji sam na sam zdobył gola. Więcej bramek już nie padło i Pilica po raz kolejny nie zdobyła punktów na swoim boisku.
W kolejnym meczu Pilica zmierzy się na wyjeździe ze Spartą Jazgarzew. Spotkanie rozegrane zostanie w środę 15 maja o godzinie 17.