• aaaaze.jpg
 • aaanexans.jpg
 • agrana.jpg
 • armex.jpg
 • atom.jpg
 • baazielona.jpg
 • bnexans.jpg
 • bsb.jpg
 • frubella.jpg
 • gmina.jpg
 • kimex.jpg
 • nexans.jpg
 • nnze.jpg
 • powiatbialobrzegi.jpg
 • zapilicze-logo.jpg
 • zbyszko.jpg

Pilica 2000 na turnieju halowym w Kozienicach

Dnia 5 grudnia chłopcy z rocznika 2000 wzięli udział w turnieju halowym, którego organizatorem był zespół AP Kozienice. Oprócz tych dwóch zespołów udział wzięły również drużyny Orląt Dęblin, Energii Kozienice, Championa Pionki oraz Sparty Jazgarzew. Nasz zespół zajął bardzo dobre drugie miejsce tuż za zespołem Orląt Deblin.

 

Wyniki uzyskane przez nasz zespół oraz końcowa klasyfikacja:
Pilica : Energia Kozienice 3:0 – Bramki: Sikorski, Sitarek, Rabkowski
Pilica : Akademia Pilkarska Kozienice 0:0
Pilica : Orleta Deblin 1:2 – Bramka: Sikorski
Pilica : Champion Pionki 2:1 – Bramki: Sitarek, Rabkowski
Pilica : Sparta Jazgarzew 2:1 – Bramki: Sitarek, Trynkos
Skład Pilicy: Czekaj Bartłomiej, Trynkos Kacper, Pawłowski Jakub, Walczak Oskar, Sikorski Norbert, Sitarek Mikołaj, Grodecki Jerzy, Sadzik Bartłomiej, Michalczak Dawid, Rąbkowski Jakub.
Końcowa klasyfikacja:
1. Orleta Deblin
2. Pilica Bialobrzegi
3. Energia Kozienice
4. Champion Pionki
5. AP Kozienice
6. Sparta Jazgarzew

12 grudnia 2015 roku grupa zawodników z rocznika 2007/2008 pod opieką trenerów Mateusza Majewskiego i Jakuba Piekarskiego uczestniczyła w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Broń Radom 2007 o Puchar E.Leclerc w którym zajęła II MIEJSCE !
W Publicznym Gimnazjum nr 13 od godziny 9 ruszyła wielka karuzela piłkarska związana z promocją piłki nożnej wśród dzieci. Naszych zawodników od momentu przyjazdu do Radomia przywitała niesamowita atmosfera połączona z rewelacyjną organizacją całego turnieju. W turnieju wzięło udział 10 drużyn: Pilica Białobrzegi, Broń I i II Radom, Juventa Starachowice, Syrenka Białobrzegi,
Młodzik Radom, AS Radomiak Radom, Motor Lublin, Junior Radom i Orlik Radom.

Nasza drużyna zagrała w składzie: Stanisław Kapłon, Antek Niewiadomski, Michał Kudlak, Gustaw Jeżak, Dominik Bienias, Filip Sieczak, Krzyś Zasławski, Mateusz Wiśniewski, Patryk Tarnowski i Szymon Kwiatkowski. Ogółem w całym turnieju rozegrano 20 meczów eliminacyjnych i 15 finałowych i strzelono 116 bramek co daje średnią 3,3 na mecz. Zgromadzona na turnieju publiczność mogła co chwilę podziwiać niezwykłej urody bramki, których by się nie powstydzili koledzy z seniorskiej piłki. Turniej został rozpoczęty spotkaniem naszej drużyny z radomską Bronią. Niestety nasi zawodnicy w miarę wcześnie się nie obudzili i przegrali 1:2. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Antek Niewiadomski. Następne spotkanie z Juventą Starachowice wygraliśmy 4:3. Bramki strzelali: Stasiek Kapłon x2, Szymon Kwiatkowski i Gustaw Jeżak. Ostatnie spotkanie w grupie z Młodzikiem wygraliśmy 3:2. Trzy trafienia zanotował Stanisław Kapłon. Z grupy wyszliśmy z 2 miejsca i następnym przeciwnikiem na naszej drodze była SYRENKA Białobrzegi. Nasi zawodnicy bardzo zmotywowani wyszli na to spotkanie co przełożyło się na boisko i w pięknym stylu 4:0 wygrali w „Białobrzeskich Derbach”. Niezwykłym wyczynem wykazał się Stanisław Kapłon, który strzelił Syrence cztery bramki.
W przedostatnim spotkaniu graliśmy z Juniorem Radom i znów świetnie spisał się Stasiek Kapłon, który tym razem strzelił 3 bramki w tym meczu i wygraliśmy 3:1. Ostatni mecz i finał. Na naszej drodze znowu stanęła Broń Radom z którą przegraliśmy w pierwszym meczu. Nasi zawodnicy niestety ulegli Broni i przegraliśmy w bardzo ważnym finale aż 5:1. Bramkę jako jedyny w finale strzelił Stasio Kapłon. Nasza drużyna z zadowoleniem przyjęła 2 miejsce. Warto wspomnieć, że Stasio Kapłon został królem strzelców całego turnieju strzelając 12 bramek.
Finałowa trójka :
1.Broń I Radom
2.Pilica Białobrzegi
3.Junior Radom

Halowy Turniej Młodzików "Torneo Mazowieckie" 2015 o Puchar Wójta Lesznowoli Mysiadło 12.12. 2015 r. W turnieju brało udział 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy A i B. Grupa A: GKS Kraska Jasieniec , Pilica Nowe Miasto, Pilica Białobrzegi, KS KRSport Iwiczna(dziewczyny) Grupa B: UKS Tarczyn, UKS Orlęta Mroków, LKS Chlebina, KS KRSport Iwiczna(chłopcy). Mecze w grupie: Pilica Nowe Miasto - Pilica Białobrzegi 2 : 1 (Oliwier Niewiadomski) KR Sport (dz) - Pilica B-gi 1 : 2 (Igor Pałczyński 2) Pilica B-gi - GKS Kraska Jasieniec 1 : 1 (Igor Pałczyński). Mecz o V miejsce: Pilica B-gi - KR Sport (chłopcy) 3 : 1 ( Filip Ukleja, Jakub Kurowski, Piotr Popis ).