Porażka z Bronią. W piątek z Concordią

obrazek uniwersalny artykulW meczu XXVII kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z Bronią Radom 1-2.
W spotkaniu z Bronią z powodu kontuzji nie mogli zagrać Filip Kapela oraz Wojciech Sokół.
Pierwsza połowa to lekka przewaga gospodarzy, z której tak naprawdę nie wiele wynikało. W 25 minucie Pilica objęła prowadzenie. Dośrodkowanie w pole karne i najprzytomniej zachował się Oskar Wojtysiak, który głową skierował futbolówkę do siatki gospodarzy. Do przerwy to nasz zespół miał zdecydowaną przewagę, ale nie przełożyło się to na kolejne gole.

Druga połowa zaczęła się bardzo źle, bo już w 48 minucie Broń za sprawą Szymczaka doprowadziła do wyrównania. Później widać było, że każdej z drużyn zależy na zwycięstwie i mecz był bardzo otwarty. Gdy wydawało się mimo wszystko, że padnie remis gospodarzy wyszli z kontrą w doliczonym już czasie gry i za sprawą Buczka zdobyli zwycięskiego gola.
Po tej porażce szanse na utrzymanie naszego zespołu są już tylko matematyczne…
W kolejnym meczu Pilica zmierzy się na własnym stadionie z Concordią Elbląg. Spotkanie rozegrane zostanie w piątek 3 maja o godzinie 12.