Porażka z Concordią. W sobotę z Mławianką

obrazek uniwersalny artykulW meczu XI kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z Concordią Elbląg 0-2.
W spotkaniu z Concordią nie mogli zagrać Jakub Zborowski, Jakub Świątek, Oskar Wojtysiak oraz Mikołaj Napora.
Pierwsza połowa lepiej zaczęła się dla naszego zespołu. Na początku dobry strzał oddał Bartosz Zawadzki, ale dobrze w bramce gospodarzy spisał się golkiper Concordii. Generalnie to nasz zespół posiadał przewagę optyczną w tej części gry, a gospodarze starali się wyprowadzać szybkie kontry i po jednej z nich w 41 minucie za sprawą Sionkowskiego Concordia wyszła na prowadzenie, które utrzymało się do końca pierwszej połowy.
W drugiej części kluczową sytuację była w 59 minucie spotkania druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Patryka Walaska, która ustawiła to spotkanie. Po stracie zawodnika Pilica w krótkim czasie, bo już w 66 minucie po strzale rzutu wolnego straciła drugiego gola, którego autorem był Dankowski i emocje w tym meczu całkowicie opadły. Nasz zespół postawił na atak i co chwila narażony był na kontry, po których powinno paść więcej goli dla gospodarzy. A już w doliczonym czasie gry zawodnik Concordii nie wykorzystał rzutu karnego i mecz zakończył się kolejną porażką naszego zespołu.
W kolejnym spotkaniu Pilica zmierzy się na własnym stadionie z Mławianką Mława. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 14 października o godzinie 15.