Porażka w Zambrowie. W sobotę z rezerwami Legii

obrazek uniwersalny artykulW meczu VII kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z Olimpią Zambrów 0-4.
W spotkaniu z Olimpią nie mógł zagrać Oskar Wojtysiak.
Pierwsza połowa a właściwie jej pierwszy kwadrans był wyrównany, jednak w 18 minucie spotkania gospodarze za sprawą Romanowicza objęli prowadzenie. Dwie minuty później miała kluczowa dla tego meczu akcja. W pole karne wbiegł Janek Głowacki, który po interwencji bramkarza padł na murawę. Sędzia główny uznał jednak, że nasz zawodnik faulował i otrzymał żółty kartkę, a że było to jego drugie napomnienie od tego momentu nasz zespół grał w osłabieniu. Jeszcze w samej końcówce tej części gry drugą bramkę dla Olimpii zdobył ten sam zawodnik i do przerwy było 0-2.
W drugiej połowie przewaga gospodarzy była widoczna, czego efektem było zdobycie przez nich gola autorstwa Gościniarka, który to gol można powiedzieć „zamknął” ten mecz. Po stracie trzeciej bramki trener Marcin Sikorski dokonał trzech zmian wprowadzając na murawę czterech młodych zawodników, a w 82 minucie po kolejnej akcji gospodarzy i w efekcie bramce samobójczej rozstrzygnęły się losy tego spotkania i Pilica po raz kolejny poniosła wysoką porażkę.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego meczu:
W kolejnym spotkaniu Pilica zmierzy się na własnym stadionie z Legią II Warszawa. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 16 września o godzinie 16. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie!