Minimalna porażka z liderem. W sobotę z Unią

lkswiosna2023W meczu XXXIII kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z rezerwami ŁKS-u Łódź 0-1.
W spotkaniu z liderem z różnych powodów nie mogli zagrać Bartłomiej Niedziela, Mateusz Krawczyk, Wiktor Grober oraz Jakub Świątek.
Pierwsza połowa była dość wyrównana i tak naprawdę obydwa zespoły mogły objąć prowadzenie w tym meczu. W naszym zespole dobrych okazji do zdobycia gola nie wykorzystali m.in. Konrad Rudnicki czy też Damian Winiarski. Mimo do przerwy nie obejrzeliśmy bramek.
Druga część meczu to już z każdą minutą coraz większa przewaga gości, aż w końcu została udokumentowana bramką w 67 minucie autorstwa Dynela. Po tym golu liderowi grało się zdecydowanie łatwiej, nastawili się na grę z kontry i bardzo dobrze bronili dostępu do swojej bramki. Nasz zespół próbował atakować, postawił wszystko na jedną kartę próbując doprowadzić do wyrównania, jednak ostatecznie nie pokonaliśmy golkipera gospodarzy i ponieśliśmy minimalną porażkę.
W ostatnim meczu tego sezonu Pilica zmierzy się na własnym stadionie z Unią Skierniewice. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 17 czerwca o godzinie 17.