Porażka z Olimpią. W sobotę z Concordią

olimpia2023W meczu XXXI kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z Olimpią Zambrów 0-4.
W spotkaniu z Olimpią z różnych powodów nie mogli zagrać Mateusz Krawczyk, Mateusz Gliński, Bartłomiej Niedziela, Wiktor Bućko oraz Maciej Kencel.
Pierwsza połowa zaczęła się od ataków Pilicy, dwie dobre okazje miał Piotr Grober, jednak ostatecznie piłka nie znalazła drogi do siatki gospodarzy. Gdy wydawało się, że do przerwy nie zobaczymy bramek zaatakowała Olimpia i objęła prowadzenie w 44 minucie za sprawą Głowickiego. A jeszcze w doliczonym czasie gry najlepszy strzelec gospodarzy po raz drugi umieścił futbolówkę w bramce Pilicy.

Druga połowa fatalnie zaczęła się dla podopiecznych trenera Marcina Sikorskiego, bo już w 48 minucie spotkania trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył Bykowski i stało się faktem, że Pilica tego spotkania raczej nie wygra. Na domiar złego w 58 minucie spotkania czerwoną kartką ukarany został Patryk Walasek i zmuszeni byliśmy kończyć to spotkania w osłabieniu. Pięć minut później czwartą bramkę i drugą w tym spotkaniu zdobył Zalewski i tym samym ustalił wynik tego meczu.
Szkoda tak wysokiej porażki, jednak szybko trzeba wyciągnąć wnioski z tego spotkania i powalczyć o punkty w kolejnych meczach.
Następne spotkanie Pilica zagra w sobotę 3 czerwca o godzinie 17 na własnym stadionie z Concordią Elbląg. Serdecznie zapraszamy na ten mecz.