Porażka z Tygrysem w Pucharze. W niedzielę z Lechią

Tygrys2023W meczu 1/8 finału forBet Mazowieckiego Pucharu Polski Pilica Białobrzegi przegrała z V-ligowym Tygrysem Huta Mińska 0-2.
Mecz rozegrano w Hucie Mińskiej.
Pierwsza połowa w której naprawdę żadna ze stron nie narzucała zbyt wysokiego tempa i kiedy wszyscy myśleli, że zakończy się remisem w 38 minucie spotkania po składnej akcji gospodarzy na prowadzenie wyprowadził ich Teodorski. Druga połowa zaczęła się od ataków Pilicy, jednak w 59 minucie Tygrys wyprowadził drugą skuteczną akcję i ponownie Teodorski zdobył drugą bramkę w tym meczu. Nasz zespół ruszył do ataków, jednak po strzałach Konrada Rudnickiego czy też Aleksandra Stawiarza piłka nie znalazła drogi do bramki i ostatecznie Pilica poniosła porażkę i odpadła z rozgrywek pucharowych.
Do dalszej serii gier awansowały zespoły: Tygrys Huta Mińska, Legii II Warszawa, Pogoni Grodzisk Mazowiecki, Legionovii Legionowo, Broni Radom, Wisły II Płock oraz KTS Weszło. Ostatnia drużyna awansuje z pary KC CK Troszyn – Błonianka Błonie.
Teraz przed Pilicą walka w lidze. W XXII kolejce Pilica zmierzy się na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 2 kwietnia o godzinie 12.