Porażka z Legionovią. Za tydzień z rezerwami Jagiellonii

obrazek uniwersalny artykulW meczu XVIII kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z Legionovią Legionowo 0-2.
W spotkaniu z Legionovią z różnych powodów (kartki, kontuzje) nie mogli zagrać Bartłomiej Niedziela, Piotr Drabik, Maciej Kencel oraz Olaf Uziębło.
Pierwsza połowa rozgrywana była w fatalnych warunkach atmosferycznych przy gęsto padającym śniegu i porywistym wietrze. Obydwa zespoły starały się atakować, jednak w tej części gry tak naprawdę żadna ze stron nie stworzyła sobie klarownej sytuacji do objęcia prowadzenia w tym meczu.
Druga połowa była już nieco inna, od początku zaczęła rysować się w niej przewaga gospodarzy, którzy zaczęli coraz mocniej atakować nasz zespół, czego efektem było objęcie prowadzenia w 72 minucie spotkania po strzale wprowadzonego w drugiej połowie Rymka. Osiem minut później błąd naszej defensywy wykorzystał Wiejak i ustalił wynik tego meczu. Mimo ambitnej gry do końca Pilicy nie udało się zdobyć bramki honorowej i spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy.
W tym meczu w Pilicy oficjalnie zadebiutowali Kacper Wiatrak oraz Nicolas Dohojda.
W kolejnym spotkaniu Pilica zmierzy się na własnym stadionie z rezerwami Jagiellonii Białystok. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 11 marca o godzinie 15. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.

Legionovia Legionowo – Pilica Białobrzegi 2-0 (0-0)
Bramki: Rymek 72, Wiejak 80
Pilica: Adamczyk – Krawczyk, Żurawski, Walasek, Wiatrak, Michalski, Gliński, Zawadzki (79 Rudnicki), Winiarski (62 Wojtysiak), Grober (79 Dohojda), Stawiarz