Wygrana z Piasecznem. W środę z Pogonią Grodzisk

obrazek uniwersalny artykulW pierwszym test-meczu rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy jesiennej 2022/2023 Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie IV-ligowe Mks Piaseczno 3-2.
Mecz rozegrano systemem 3x35 minut.
Prowadzenie objęła Pilica po strzale głową zawodnika testowanego. Kilka minut później goście wyrównali po strzale z rzutu wolnego. W drugiej tercji po szybkim kontrataku Pilica ponownie objęła prowadzenie za sprawą kolejnego zawodnika testowanego. Na 3-1 podwyższył nowo pozyskany do naszego zespołu Konrad Rudnicki. Wynik meczu ustalił po składnej zespołowej akcji jeden z zawodników gości.
Trener Marcin Sikorski testował w tym spotkaniu bardzo dużo zawodników pod kątem gry w Pilicy. Większość z nich jednak nie będzie grało w naszym zespole w nowym sezonie.
W kolejnym sparingu będą testowani kolejni nowi zawodnicy.
- Na każdą pozycję chcemy pozyskać nowych zawodników. Mam nadzieję, że po kolejnym sparingu tacy zawodnicy podpiszą umowę z naszym klubem – powiedział prezes Jacek Kacprzak.
W kolejnym sparingu Pilica zmierzy się u siebie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Mecz rozegrany zostanie w środę 20 lipca o godzinie 18.30.

Pilica Białobrzegi – Mks Piaseczno 3-2
Bramki dla Pilicy: testowany, testowany, Rudnicki