Porażka ze Zniczem. Za tydzień z rezerwami Legii

znicz2022W pierwszym meczu rundy wiosennej sezonu 2021/2022 Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska 0-1.
W spotkaniu ze Zniczem w naszym zespole nie mogli zagrać Konrad Paterek, Kamil Czarnecki oraz Bartłomiej Niedziela.
Pierwsza połowa była niezła w wykonaniu naszego zespołu, jednak po strzałach Damiana Winiarskiego oraz Stanisława Muniaka górą był golkiper Znicza bądź w ostatniej chwili piłkę wybijali defensorzy gospodarzy. Gospodarze taka naprawdę w tej części gry ani razu nie zagrozili bramce Filipa Adamczyka.
Druga połowa zaczęła się fatalnie dla Pilicy. Po szybkim ataku w polu karnym dobrze znalazł się Giełażyn i skierował futbolówkę do siatki Pilicy. Nasz zespół próbował odpowiedzieć, jednak obrona Znicza spisywała się bardzo dobrze. W samej końcówce strzał Bartka Zawadzkiego trafił w słupek, a chwilę później nasz zespół domagał się rzutu karnego po faulu, jednak arbiter główny nie podyktował jedenastki. Jeszcze przed końcem spotkania za protesty czerwoną kartkę otrzymał Bartek Michalski i kończyliśmy spotkanie w osłabieniu. Wynik nie uległ zmianie i Pilica przegrała na inaugurację rudny wiosennej.
W kolejnym meczu Pilica zmierzy się na wyjeździe z rezerwami Legii Warszawa. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 12 marca o godzinie 13.30.