Porażka z Orlętami. Za tydzień z rezerwami Radomiaka

obrazek uniwersalny artykulW kolejnym meczu sparingowym rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej 2021/2022 Pilica Białobrzegi przegrała z III-ligowymi Orlętami Radzyń Podlaski 2-3.
Spotkanie rozegrano w Białobrzegach.
Pierwsza połowa toczona była jak na trudne warunki atmosferyczne w dość szybkim tempie. Goście dość szybko objęli prowadzenie, jednak nasz zespół po faulu w polu karnym wyrównał z rzutu karnego Damian Winiarski. Więcej goli w tej części gry nie padło.

Druga połowa to już większa przewaga gości, którzy dokonali dużej ilości zmian w składzie i roszady te przyniosły korzyść w postaci dwóch strzelonych goli. Po stracie drugiej bramki mogliśmy szybko wyrównać, jednak tym razem strzał z rzutu karnego Winiarskiego obronił bramkarz Orląt. W samej końcówce losy porażki zmniejszył Kacper Pankowski.
W meczu z Orlętami nie zagrali Filip Adamczyk, Bartłomiej Niedziela, Konrad Paterek oraz Kamil Czarnecki.
Wiadomo również, że w Pilicy w rundzie wiosennej nie będzie grał Jan Imiołek, który otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.
Za tydzień w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem ligi podopieczni trenera Tomasza Grzywny zmierzą się z rezerwami Radomiaka. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 26 lutego o godzinie 11.

Pilica Białobrzegi – Orlęta Radzyń Podlaski 2-3 (1-1)
Bramki: Winiarski z karnego, Pankowski – Ćwik 2, Rycaj
Pilica: Natorski – Kencel, Walasek, Karasek, Klinicki, Rawski, Uziębło, Michalski, Korczakowski, Zawadzki, Winiarski oraz Bykowski, Żurawski, Król, Pankowski, Strzałkowski