Wygrana z Oskarem. W sobotę z Pogonią

oskar2022W kolejnym meczu kontrolnym rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Pilica Białobrzegi pokonała IV-ligowy Oskar Przysucha 4-3.
Mecz rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Białobrzegach.
Spotkanie rozgrywane było w dość szybkim tempie, z obydwu stron było sporo akcji jednak w pierwszej połowie padła tylko jedna bramka, kiedy to po ładnej zespołowej akcji piłkę do siatki skierował testowany Kacper Pankowski.
Druga połowa była dużo bardziej obfita w bramki. Na początku do głosu zaczęli dochodzić goście z Przysuchy, kiedy to po dwóch składnych akcjach i ładnych wykończeniach za sprawą Kołtunowicza wyszli na prowadzenie. Szybko jednak nasz zespół doszedł do głosu i dość szybko odpowiedział po dwóch trafieniach skutecznego tego dnia Pankowskiego ponownie wyszedł na prowadzenie. Kilka minut później Bartek Niedziela podwyższył wynik meczu na 4-2, a tuż przed końcem wynik spotkania strzałem w długi róg ustali zawodnik gości – Nogaj.
W meczu z Oskarem z różnych powodów nie mogli zagrać Adrian Karasek, Kacper Klinicki, Marcin Rawski, Bartłomiej Michalski oraz Kamil Czarnecki.
W kolejnym sparingu Pilica zmierzy się na wyjeździe z II-ligową Pogonią Siedlce. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 5 lutego o godzinie 12.30.
(foto echodnia.eu)

Pilica Białobrzegi - Oskar Przysucha 4:3 (1:0)
Bramki: Pankowski 3, Niedziela - Kołtunowicz 2, Nogaj
Pilica: Natorski - Kencel, Walasek, Żurawski, Uziębło, Paterek, Zawadzki, Korczakowski, Winiarski, Imiołek, Pankowski oraz Adamczyk (bramkarz), Niedziela, Bykowski, Król.