Remis z Sokołem. W sobotę z Kutnem

obrazek uniwersalny artykulW meczu XVII kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi zremisowała na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki 0-0.
W spotkaniu z Sokołem z różnych powodów nie mogli zagrać Oskar Natorski, Adrian Karasek, Igor Korczakowski oraz Bartłomiej Michalski.
Pierwsza połowa to optyczna przewaga podopiecznych trenera Tomasza Grzywny z której jednak niewiele wynikało. Sokół ograniczył się do wyprowadzania groźnych kontr i strzałów z poza pola karnego. Z naszej strony na bramkę uderzali Jan Imiołek oraz Konrad Paterek, jednak dobrze bronił bramkarz gospodarzy. Najlepszą okazję do zdobycia gola miał wspomniany wcześniej Paterek, po którego strzale piłka zatrzymała się na poprzeczce.
Druga połowa wyglądała bardzo podobnie. Pilica miała przewagę, jednak obrona Sokoła spisywała się bez zarzutu. Najwięcej emocji było w samej końcówce meczu. Najpierw minimalnie niecelnie uderzał Paterek, następnie po błędzie naszego golkipera napastnik Sokoła miał doskonałą okazję do objęcia prowadzenia, jednak w porę zrehabilitował się Filip Adamczyk. Natomiast w samej końcówce Paterek miał doskonałą sytuację, jednak uderzył ponad bramką. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.
W kolejnym meczu, ostatnim na naszym stadionie w rundzie jesiennej Pilica podejmuje Ks Kutno. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 13 listopada o godzinie 13.
Poniżej prezentujemy skrót ze spotkania z Sokołem.

Sokół Aleksandrów Łódzki – Pilica Białobrzegi 0-0
Pilica: Adamczyk – Kencel, Żurawski, Walasek, Klinicki, Rawski, Zawadzki, Imiołek (61 Czarnecki), Winiarski (90 Król), Niedziela (69 Dobkowski), Paterek