Wysoka porażka z Błonianką. W sobotę z rezerwami Jagiellonii

obrazek uniwersalny artykulW meczu XIII kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi grupy I Pilica Białobrzegi przegrała na wyjeździe z Błonianką Błonie 0-4.
W spotkaniu z Błonianką nie mogli zagrać Igor Korczakowski oraz Adrian Karasek.
Pierwsza połowa fatalnie rozpoczęła się dla podopiecznych trenera Tomasz Grzywny. Już po 4 minutach było 2-0 dla gospodarzy. Najpierw błąd naszej defensywy w 1 minucie wykorzystał Miyamoto, a następnie po dośrodkowaniu tego samego zawodnika niefortunną interwencją popisał się Patryk Walasek, który skierował futbolówkę do własnej bramki. Potem nasz zespół próbował odpowiedzieć, ale po tak ustawionym początku meczu gospodarze dobrze odpierali nasze ataki i wyprowadzali groźne kontry. Najbliżej zdobycia gola kontaktowego był Marcin Rawski, jednak jego strzał cudem obronił golkiper Błonianki.
Druga połowa zaczęła się od naszych ataków, jednak nie miały one należytej siły przebicia przez szczelny mur Błonianki. W 73 minucie rozstrzygnęły się losy tego spotkania, kiedy to po kontrze Śmieciński zdobył trzecią bramkę dla Błonianki. W 81 minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał wprowadzony w drugiej połowie Olaf Uziębło. W 90 minucie losy spotkania i kropkę nad i postawił inny rezerwowy Sieński, który dobił nasz zespół.
Był to zdecydowanie najsłabszy mecz Pilicy w tej rundzie. Nie załamujemy się jednak i głowa do góry!
W kolejnym meczu Pilica zmierzy się u siebie z rezerwami Jagielloni Białystok. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 16 października o godzinie 15.
Błonianka Błonie – Pilica Białobrzegi 4-0 (2-0)

Bramki: Miyamoto 1, samobójcza 4, Śmieciński 73, Sieński 90
Pilica: Adamczyk – Kencel, Walasek, Żurawski (60 Uziębło), Klinicki (50 Niedziela), Michalski, Rawski (71 Bykowski), Zawadzki (50 Dobkowski), Paterek, Winiarski, Czarnecki